Самый женский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Самый женский форум » Общение » У мене питання щодо медицини


У мене питання щодо медицини

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго дня усім. У мене питання щодо медицини. Я чула, що для профілактики коронавірусу треба приймати препарату цинку. Чи справді це так? І який цинк треба купляти? Де його можна подивитися?

0

2

Та хто що говорить про це. В інтернеті дуже багато суперечливої інформації. Хто пише, що препарати цинку справді допомагають не захворіти на ковід, хто пише, що це все неправда, фейк.
А загалі, спитайте у лікаря. Їм краще це знати.

0

3

Svetka написал(а):

Та хто що говорить про це. В інтернеті дуже багато суперечливої інформації. Хто пише, що препарати цинку справді допомагають не захворіти на ковід, хто пише, що це все неправда, фейк.
А загалі, спитайте у лікаря. Їм краще це знати.

Ось й я читала таке. Одні говорят, що цинк корисний елемент, інші - що це все до лампочки. Навіть лікарі не можуть дійти згоди у цьому питанні. Тому хотілося б ще у людей спитати, що ви про це думаєте.

0

4

Алла23 написал(а):

Доброго дня усім. У мене питання щодо медицини. Я чула, що для профілактики коронавірусу треба приймати препарату цинку. Чи справді це так? І який цинк треба купляти? Де його можна подивитися?

Для профілактики короновірусу допомагають препарати цинку, вітамін Д та С. Є комплекси вітамінів, які мають цей состав. А можна купити все це окремо. До речі, хочу вам сказати, що, якщо цинк, вітамін С та вітамін Д купляти окремо, то це вийде дешевше.
Можете подивитися у аптеці D.S. https://apteka-ds.com.ua/  препарат, який називається Памп. Це шипучі таблетки. Кидаєш таку таблетку у стакан з водою, вона шипить, розчиняється. Цікаво дивитися. А потом п'єш. 
А якщо хочете купляти окремо, то, наприклад, вісімдесят таблеток цинку коштують вісімдесят гривень.

https://i.postimg.cc/yxz5qx69/19-03-2022-141213.jpg

0


Вы здесь » Самый женский форум » Общение » У мене питання щодо медицини