Самый женский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Самый женский форум » Общение » Де краще всього купувати обладнання для виробництва олії?


Де краще всього купувати обладнання для виробництва олії?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Раніше хоч якісь виставки були, можна було якось там реагувати і співпрацювати з виробниками, а на сьогоднішній день немає взагалі варіантів того де купувати, як вирішити питання?

0

2

Так, раніше ми теж весь час відвідували виставки от саме с/г продукції і там шукали пропозиції відносно того в кого що замовляти. Тепер з цим складніше і я просто не розумію от реально де що купувати.

0

3

тулулу написал(а):

Так, раніше ми теж весь час відвідували виставки от саме с/г продукції і там шукали пропозиції відносно того в кого що замовляти. Тепер з цим складніше і я просто не розумію от реально де що купувати.

Знаю, що багато хто купує в Польщі дещо, по вартості підказати не можу, знаю лише, що дороговато, особливо враховуючи моменти доставки, вона практично золота виходить.

0

4

В першу чергу потрібно звертати увагу на ті компанії, котрі поруч. Ми от саме так і змогли замовити реально крутий варіант відносно обладнання для виробництва олії https://tan.com.ua/ і навіть чекати не потрібно було, а все тому, що в наявності необхідне обладнання було і відразу купили з доставкою куди потрібно. Є гарантійне обслуговування, що реально круто!

0


Вы здесь » Самый женский форум » Общение » Де краще всього купувати обладнання для виробництва олії?