Самый женский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Самый женский форум » Общение » Чорна п'ятниця


Чорна п'ятниця

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Доброго дня. Дуже полюбляю ходити по магазинам, в якійсь мірі мене це розслабляє. Зараз немає можливості ходити так як не всі магазини працюють а мені потрібно оновити техніку. Порадила знайома звернути увагу на чорну п'ятницю. Може тут є досвідчені люди які в цему розуміються?

0

2

Доброго дня і вам. Я трохи розуміюсь так як вже понад три роки стараюсь робити покупки лише в шорну п'ятницю щодо техніки. Це набагато вигідніше та зручніше. Те що зараз немає можливочті вийти та купити не біда. Для цего є інтернет-магазини які оформляють всі покупки та доставляють новою поштою.

0

3

Мені навіть дуже цікаво. Я ніколи не принімала участі в таких розпродажах. хоча колись чуло за них, але думала що це лише за кордоном. Ви можете мені більш детально розповісти про чорну п'ятницю? Я буду дуже вдячна.

0

4

Чому б і ні. Я наприклад більше люблю робити подібні покупки в інтернет-магазині Алло. Як на мене там самий кращий и широкий вибір та ассотримент товару який входить до розпродажі. В цему році планую купити своєму чоловікові айфон, він давно про нього мріяв та заслуговує лише кращого. Як вже писала що замовити можна через інтернет та доставка новою поштою наложеним платижем. При замовленні з вами зв'яжуться менеджери які дадуть відповідь на всі ваші запитання та ще й зможуть порадити кращий варіант. Більше про чорну п'ятницю https://allo.ua/ua/blackfriday/ можна дізнатись на сайті магазина, до того ж можна вибрати ті товари які вам потрібні найбільше.

0


Вы здесь » Самый женский форум » Общение » Чорна п'ятниця