Самый женский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Самый женский форум » Красота » виправленням дефектів на шкірі


виправленням дефектів на шкірі

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Чи може хтось порадити клініку, де вони займалися виправленням дефектів на шкірі після травми або опіків? Мене це дуже цікавить.

0

2

Привіт, всім! Мені потрібна була підтяжка грудей без імплантів, і я обрав "Genesis Clinic" для цієї процедури. Фахівці клініки були дуже ретельні у плануванні та виконанні операції. Результат виявився природнім і гармонійним. Я дуже раджу звертатися до цієї клініки, якщо вам потрібна якісна пластична хірургія.

0

3

Єдине, що мене не влаштовує на шкірі - так це велика кількість волосся. Особливо на руках це дуже помітно....

0

4

Волошкина Наталья написал(а):

Єдине, що мене не влаштовує на шкірі - так це велика кількість волосся. Особливо на руках це дуже помітно....

Ну це вже трішки інший дефект, косметичний. І його точна можна виправити!

0

5

Тамара Архипова написал(а):

Ну це вже трішки інший дефект, косметичний. І його точна можна виправити!

Я навіть знаю, що ви зараз маєте на увазі! Звичайно що лазерну епіляцію, бо хто ще як не вона позбавить небажаного волосся там, де це здається просто неможливим. В багатьох жінок на руках надто багато волосся і це вирішується декількома процедурами лазерки. В моєї сестри така ж історія була, врятувала від комплексу лазерна епіляція Івано-Франківськ https://moveo.com.ua/if/ у салоні MOVEO . Десь 8 процедур їй знадобилось, щоб зовсім позбутись волосся на руках.

0


Вы здесь » Самый женский форум » Красота » виправленням дефектів на шкірі