Самый женский форум

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Самый женский форум » Общение » Книги


Книги

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Шукаю рекомендації щодо книг для підлітка. Які магазини вам подобаються за асортиментом та цінами? Буду вдячний за поради!

0

2

Ми також часто шукаємо, де продається найкраща  книга для підлітка. Для цікавих та доступних книг для підлітка рекомендую  sens.in.ua . Тут я завжди знаходжу щось нове та цікаве для своєї доньки. Якість обслуговування та швидка доставка роблять цей магазин відмінним вибором.

0

3

А я хочу посоветовать георгий иванович челпанов книги , а именно "Учебник логики" . Он будет интересен и полезен студентам, а так же тем, кто интересуется логикой. Книга фундаментальная. Рекомендуется к вдумчивому многократному прочтению. Потому как излагаемый материал суть основа правильного познания.

0

4

супер, спасибо за информацию

0

5

Підлітки здебільшого читають фантастику чи фентезі, а також мангу чи комікси. Просто прислухайтеся до їхніх прохань і купуйте такі книги, як вони хочуть, якщо звичайно ці книги не 18+.
Сыну вот недавно покупала "Я бачу, вас цікавить пітьма" Ілларіона Павлюка. Куплала в https://knigoland.com.ua/ya-bachu-vas-t … pitma-item йому дуже подобається така фантастика.

0


Вы здесь » Самый женский форум » Общение » Книги